Şu an için günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance yapılan son açıklamalara göre Güney Kore ’de bir şube açmayı planlıyor.

16 Temmuz’da kripto para haber kaynağı Block In Press’in paylaştığı bir habere göre Malta merkezli kripto para borsası Binance, yerel ortaklarla beraber Güney Kore’de bir şube açmak için çalışıyor.

Detaylar Belli Değil
Yapılan açıklamalara göre Binance CEO’su Changpeng Zhao , Güney Kore’de açılacak ofis ile ilgili detayların henüz net olmadığını ifade etti.
Bununla beraber Binance’in küresel temsilcisi, Binance ekibinin Güney Koreli bir ortakla çalışıp çalışmayacağı konusunda henüz karar vermediğini dile getirdi ve bu iddiaları reddetti. Temsilci, Binance’in Güney Kore merkezli fintech firması BxB ile görüştüğünü ancak şu ana kadar bir ofis açma yönünde karar alınmadığını ifade etti.

Öte yandan bir başka Binance temsilcisine göre kripto para borsasının Güney Kore’de ofis açmak gibi bir planı bulunmuyor.

Binance Gelişmeleri
Binance 11 Temmuz’da yaptığı açıklamayla marjin işlemlerin yapılabileceği işlem platformunu piyasa sürdüğünü kamuoyuna duyurdu. Borsa yaptığı açıklamalarda marjin işlemlerin kar oranını normal işlemlere göre önemli ölçüde arttırabileceğini ifade etti. Konuyla ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.
Öte yandan Binance CEO’su Changpeng Zhao 2 Temmuz’da Taipei’de düzenlenen Asya Blockchain Zirvesi ’nde yaptığı bir konuşma esnasında kripto varlıklarda uzun ve kısa vadeli işlemlere izin verecek, Binance ekonomi vadeli işlem arayüzünü tanıttı. Zhao etkinlik sırasında yaptığı sunumda kaldıraç oranının 20 kata kadar çıkabileceğini ifade etti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Meta Taglar;

borsa

canlı borsa

hisse senedi

borsa yorum

hisse analiz

piyasa

yatırım

borsa forum

ekonomi

borsa tüyoları

borsa nasıl oynanır

finans

borsa nedir

bist

borsa haberleri
hisse önerileri
borsa siteleri